Wyszukiwarka

Na polskim rynku debiutuje nowe urządzenie Yamahy z rodziny MusicCast. Model WXAD-10 jest bezprzewodowym adapterem strumieniowym. Podłączając go do dowolnego systemu stereo lub kina domowego, użytkownik zyskuje pełen dostęp do funkcji sieciowych gwarantowanych przez MusicCast, w tym obsługę internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego, a także możliwość podłączenia urządzenia do systemu multiroom. Nowoczesna, a przy tym prosta stylistycznie obudowa skrywa całe bogactwo cyfrowego świata. Po podłączeniu tego pudełeczka do systemu audio, domownicy zyskują dostęp do różnorodnych internetowych serwisów muzycznych, jak TIDAL, Spotify i Deezer, a także tysięcy internetowych stacji radiowych.

Wszechstronność najnowszego adaptera, tak jak i wszystkich urządzeń z rodziny MusicCast, zwiększa łączność bezprzewodowa Bluetooth, AirPlay oraz Wi-Fi. Dzięki obecności tych technologii użytkownicy mogą przesyłać do systemu audio nagrania wprost ze smartfona, tabletu lub komputera, a także muzykę udostępnioną w domowej sieci. Ukłonem w stronę najbardziej wymagających miłośników muzyki jest pełna obsługa plików hi-res. Sterowanie adapterem oraz całym sprzętem z rodziny MusicCast umożliwia polskojęzyczna, intuicyjna aplikacja MusicCast Controller. Dzięki niej użytkownik może połączyć nawet kilkanaście urządzeń w jeden, wszechstronny system multiroom, aby muzyka zabrzmiała w całym domu.

System Yamaha MusicCast pozwala przesyłać dźwięk do wszystkich konstrukcji MusicCast, także tych znajdujących się w innych pomieszczeniach. Niezwykle praktycznym udogodnieniem MusicCast WXAD-10 jest funkcja, dzięki której poprzez aplikację MusicCast można regulować głośność całego systemu audio. Samo urządzenie jest bardzo łatwe w instalacji, a do podłączenia służą złącza RCA, wyjście 3,5 mm mini-jack stereo oraz port LAN. Najnowszy bezprzewodowy adapter strumieniowy Yamaha MusicCast WXAD-10 pojawi się w sprzedaży w maju. Cena urządzenia będzie znana w chwili wprowadzania produktu na rynek.

Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej