Wyszukiwarka

Rozwijając swoją najnowszą gamę produktów audio, Yamaha nie zapomina o użytkownikach, którzy już mają w swoich domach urządzenia z rodziny MusicCast. Z myślą o tej grupie przygotowana została najnowsza aktualizacja oprogramowania. Po jej zainstalowaniu użytkownicy, którzy mają założone konta w serwisach muzycznych TIDAL lub Deezer, będą mogli cieszyć się dostępem do ogromnych bibliotek muzycznych, wygodnie sterując odtwarzaniem nagrań z poziomu smartfona lub tabletu.

Dzięki najnowszej aktualizacji oprogramowania funkcjonalność tę zyskują modele R-N402D, R-N602, MCR-N470D, MCR-N570D, WXA-50 i WXC-50. Ich użytkownicy mogą we własnym zakresie sprawdzić dostępność aktualizacji. Można to zrobić poprzez aplikację MusicCast Controller lub w menu urządzenia, wybierając odpowiednią zakładkę za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Samą procedurę aktualizacji najłatwiej przeprowadza się w urządzeniach podłączonych do sieci Internet. W przypadku braku dostępu do Internetu, jeżeli urządzenie wyposażone jest w port USB, użytkownik może przeprowadzić aktualizację wykorzystując pamięć USB, na którą zostanie zgrane niezbędne oprogramowanie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące procedury instalacji aktualizacji można znaleźć w instrukcjach obsługi urządzeń.

Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej