Wyszukiwarka

Elitarne stowarzyszenie European Imaging and Sound Association, zrzeszające wiodące europejskie magazyny zajmujące się szeroko pojętym sprzętem audio-wideo i multimediami, przyznało prestiżowe nagrody EISA Awards 2017-2018. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się dwa modele Yamahy z systemem MusicCast - amplituner kina domowego RX-V483 oraz odtwarzacz strumieniowy WXC-50. Eksperci panelu audio docenili wszechstronność i funkcjonalność urządzeń z systemem MusicCast.

Yamaha MusicCast RX-V483 to amplituner kina domowego, który łączy wysoki poziom funkcjonalności z bogatym wyposażeniem i pięknym dźwiękiem - przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego poziomu cenowego. Odzwierciedleniem zalet urządzenia jest nagroda EISA w kategorii Amplituner Kina Domowego EISA 2017-2018. "Mimo umiarkowanej ceny, RX-V483 jest po brzegi załadowany funkcjami. Format 5.1 wspiera Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, z ważnym uzupełnieniem - systemem Cinema DSP 3D, który zapewnia specjalne efekty przestrzenne". Ponadto amplituner w pełni obsługuje 4K i jako element rewolucyjnego systemu multiroom Yamaha MusicCast wyposażony jest w łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi.

Drugi z nagrodzonych produktów Yamahy, model WXC-50, to niezwykle funkcjonalny odtwarzacz strumieniowy. Jury przyznając tytuł Odtwarzacz Sieciowo-Strefowy EISA 2017-2018 zwróciło szczególną uwagę na wszechstronność tego modelu. "Wbrew swojej drobnej posturze, ten nowy, bezprzewodowy, strumieniujący przedwzmacniacz jest jak szwajcarski scyzoryk w świecie hi-fi, zdolny do wielu różnych zadań". Po podłączeniu urządzenia do dowolnego wzmacniacza stereo lub amplitunera AV użytkownik może bezprzewodowo odtwarzać na swoim systemie audio muzyką ze smartfona, tabletu lub komputera, a także nagrania z serwisów strumieniowych i radia internetowego. Całość dopełnia obsługa systemu MusicCast.

EISA (European Imaging and Sound Association) jest elitarnym stowarzyszeniem zrzeszającym wiodące europejskie magazyny zajmujące się szeroko pojętym sprzętem audio-wideo i multimediami. Każdego roku redaktorzy 50 specjalistycznych magazynów o tematyce audio, kina domowego, wideo, fotografii oraz elektroniki samochodowej, pochodzących z ponad 23 europejskich krajów, przyznaje prestiżowe nagrody dla wyróżniających się nowości produktowych.

Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej