Wyszukiwarka

System bezprzewodowej muzyki z jakością Yamaha
MusicCast to rozwiązanie umożliwiające połączenie sprzętu audio w funkcjonalny system o nieograniczonych możliwościach.
 

Każdym urządzeniem Yamaha MusicCast (a także wszystkimi na raz) możesz zarządzać za pomocą bezpłatnej aplikacji w języku polskim. Aplikację MusicCast Controller pobierzesz ze sklepów Google lub AppStore - na systemy Android i iOS. Aplikacja pozwala Ci zarządzać wieloma ustawieniami urządzeń, a także łączyć je w grupy, aby odtwarzały tę samą muzykę. W aplikacji możesz też zapisywać ulubione stacje radiowe, tworzyć playlisty, zarządzać serwisami muzycznymi. Wygodnie steruj urządzeniami Yamaha z ekranu swojego smartfona!


Aplikacja


DOPASUJ APLIKACJĘ DO SIEBIE
Aplikację możesz łatwo spersonalizować. Możesz nazwać swój system jak chcesz, łącznie z nazwami poszczególnych pokojów. Jedno urządzenie to w aplikacji jeden "pokój". Dla każdego z pokojów możesz wybrać zdjęcie z zasobów aplikacji lub zrobić własne. Możesz także edytować nazwy źródeł i sortować je jak chcesz. Co więcej każdy z domowników nie musi przeprowadzać powyższej konfiguracji ponownie. Urządzenia dodajesz raz, a domownicy tylko ściągają aplikację i otwierają ją na swoich smartfonach lub tabletach. Na wyświetlone pytanie o przyłączenie się do systemu wystarczy odpowiedzieć "Tak" - tak jak pokazano to na filmie.WYBIERZ CZEGO CHCESZ SŁUCHAĆ I GDZIE
W aplikacji stuknij w dany pokój. Zobaczysz wszystkie możliwe źródła muzyki do wyboru - serwisy strumieniowe, radio internetowe i wszelkie wejścia urządzenia - np. HDMI w przypadku amplitunera. Wybierz któreś z nich, a następnie wybierz utwór. Gotowe! Jeśli chcesz przesłać muzykę do innego pokoju naciśnij ikonę Link (lewy górny róg ekranu aplikacji). Wybierz pokój, z którego będziesz wysyłać dźwięk, a następnie ten, który będzie ten dźwięk odbierać. Możesz w aplikacji sterować głośnością obu pomieszczeń jednocześnie lub każdego osobno, nawet wyciszając zupełnie któreś z nich. Aby rozłączyć pokoje, ponownie naciśnij ikonę Link i odznacz pokój, który chcesz odłączyć od grupy.


Aplikacja


EDYTUJ USTAWIENIA POKOJU
Przytrzymaj dłużej kafelek danego pokoju a na dole aplikacji pojawi się napis "Ustawienia Pokoju". W ustawieniach możesz zmienić nazwę pokoju, przypisane zdjęcie, zaktualizować oprogramowanie urządzenia (To ważne! Zawsze aktualizuj oprogramowanie, aby MusicCast działał sprawnie), edytować źródła dla danego urządzenia czy zmieniać parametry połączenia z innymi urządzeniami. Bardzo przydatne (zwłaszcza w przypadku zaawansowanych urządzeń Yamaha MusicCast np. amplitunerów kina domowego) jest nazwanie źródeł dźwięku, które mamy do wyboru - przy kilku urządzeniach podłączonych do złącz HDMI warto zmienić nazwy ikonek na np. Telewizor, Konsola czy Odtwarzacz Blu-Ray. Źródła, które nie są w ogóle używane można ukryć, aby nawigacja stała się jeszcze prostsza. Możesz także ustawić kolejnośc wyświetlania się ikonek źródła - te najczęściej używane przesuń na górę, aby móc szybko je wybrać. Więcej wskazówek znajdziesz w dziale Warto wiedzieć.

Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej