Wyszukiwarka

System bezprzewodowej muzyki z jakością Yamaha
MusicCast to rozwiązanie umożliwiające połączenie sprzętu audio w funkcjonalny system o nieograniczonych możliwościach.
 

BEZPRZEWODOWY DŹWIĘK W CAŁYM DOMU
MusicCast jest autorskim systemem firmy Yamaha, dzięki któremu możesz bezprzewodowo przesyłać dźwięk pomiędzy urządzeniami rozlokowanymi w całym domu, a także korzystać z wielu innych unikatowych funkcjonalności.

 

Czym jest MusicCast

 

Poznaj urządzenia Yamaha kompatybilne z MusicCast

 

ODKRYJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI SYSTEMU MUSICCAST!

Czym jest MusicCast

 

CAŁA MUZYKA - BEZPRZEWODOWO
Wszystkie urządzenia z rodziny MusicCast obsługują wszystkie popularne systemy łączności bezprzewodowej: Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. Dzięki temu z łatwością można odtwarzać muzykę bezpośrednio ze smartfona, tabletu lub komputera/serwera NAS. MusicCast pozwala pójść o krok dalej - dzięki wszechstronnej komunikacji bezprzewodowej system umożliwia także bezprzewodowe przesyłanie muzyki z internetowych serwisów wideo, np. YouTube.

 

Czym jest MusicCast

 

MUZYKA Z RÓŻNYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA TERAZ W TWOIM DOMU
Urządzenia Yamaha MusicCast zapewniają dostęp do wielu popularnych internetowych serwisów muzycznych. Tidal, Spotify, Deezer i Qobuz pozwalają cieszyć się milionami utworów w jednym miejscu. Obsługa serwisów zintegrowana jest z urządzeniami MusicCast, dzięki czemu muzyka odtwarzana jest wprost z sieci Internet, a nie za pośrednictwem urządzenia mobilnego, np. smartfona. Rozwiązanie to pozytywnie wpływa na czas pracy smartfona na jednym ładowaniu i pozwala korzystać z niego bez przerywania odtwarzania. System MusicCast zapewnia także dostęp do radia internetowego. W każdej chwili użytkownik może słuchać dowolnej z tysięcy stacji radiowych z całego świata.

 

Czym jest MusicCast

 

ODTWARZAJ DŹWIĘK NA INNYCH URZĄDZENIACH
Wszystkie modele z rodziny MusicCast obsługują dwukierunkowy Bluetooth. Dzięki tej funkcji dźwięk z urządzenia Yamahy można z łatwością przesłać do dowolnego urządzenia audio obsługującego Bluetooth, np. słuchawek i głośników bezprzewodowych. Wyjście Bluetooth otwiera przed użytkownikami systemu MusicCast całkowicie nowe możliwości. Do słuchawek i głośników Bluetooth można m.in. przesłać dźwięk z telewizora, gramofonu lub innego źródła, które podłączone jest do dowolnego urządzenia Yamaha MusicCast.

 

Czym jest MusicCast

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU
Yamaha już od wielu dekad słynie z bardzo wysokiej jakości dźwięku. Ma to swoje odzwierciedlenie we wszystkich produktach MusicCast. Każde urządzenie z tej serii obsługuje pliki wysokiej rozdzielczości, takie jak FLAC, ALAC i WAV (do 192 kHz), a wiele modeli także referencyjne pliki DSD (do 5,6 MHz).

 

Czym jest MusicCast

 

STEROWANIE Z POZIOMU APLIKACJI
Każdym z urządzeń Yamaha MusicCast, i wszystkimi naraz, można sterować z poziomu aplikacji MusicCast Controller. Ta bezpłatna aplikacja z polskim menu dostępna jest na systemy Android oraz iOS (do pobrania w sklepach Google Play i AppStore). Aplikacja umożliwia sterowanie wieloma ustawieniami urządzeń MusicCast i pozwala zarządzać odtwarzaniem dźwięku przez wszystkie modele MusicCast dostępne w całym domu. Każdy z domowników z poziomu swojego smartfona może np. połączyć kilka lub wszystkie urządzenia MusicCast w jedną grupę, aby odtwarzały tę samą muzykę. Ponadto dzięki aplikacji można zapamiętać ulubione stacje radiowe, stworzyć playlistę, a także cieszyć się dostępem do muzycznych serwisów internetowych. Wszystko z poziomu ekranu swojego smartfona lub tabletu!

 

Czym jest MusicCast

 

MUSICCAST I FUNKCJE SIECIOWE W DOWOLNYM SPRZĘCIE AUDIO
Dzięki MusicCast można cieszyć się dostępem do funkcji sieciowych bez konieczności wymiany swojego ulubionego sprzętu audio. Wystarczy podłączyć odtwarzacz sieciowy MusicCast WXAD-10, aby wzbogacić o funkcje sieciowe dowolny system muzyczny. Odtwarzacz sieciowy MusicCast WXC-50 zapewnia jeszcze większe możliwości. To doskonała propozycja do wymagających miłośników muzyki, gwarantująca również jeszcze wyższą jakość dźwięku. Najwszechstronniejszą konstrukcją jest MusicCast WXA-50. Urządzenie łączy funkcję wzmacniacza zintegrowanego i odtwarzacza sieciowego. Dzięki temu już w chwilę po podłączeniu do niego zestawu kolumn głośnikowych pomieszczenie wypełni się pięknym dźwiękiem.

NAJSZERSZY WYBÓR URZĄDZEŃ
Yamaha MusicCast jest najbardziej rozbudowanym systemem multiroom wśród wszystkich rozwiązań obecnie dostępnych na rynku. Kilkadziesiąt produktów kompatybilnych z tym systemem pozwala wybrać model najlepiej dopasowany do własnych potrzeb oraz oczekiwań i umożliwia stworzenie wymarzonego domowego systemu bezprzewodowej muzyki.

 

Kino domowe

Stereo

Systemy mini

Soundbary

Głośniki bezprzewodowe

Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej