Wyszukiwarka

System bezprzewodowej muzyki z jakością Yamaha
MusicCast to rozwiązanie umożliwiające połączenie sprzętu audio w funkcjonalny system o nieograniczonych możliwościach.
 

Za pomocą zwykłej domowej sieci Wi-Fi wszystkie urządzenia MusicCast komunikują się ze sobą, a więc można wszystkimi sterować za pomocą jednej aplikacji, a przede wszystkim bezprzewodowo przesyłać między nimi dźwięk, nawet jeśli znajdują się w różnych pokojach w domu! Dlatego też MusicCast nazywamy systemem multiroom.

 

Multiroom

 

OD CZEGO ZACZĄĆ?
Zaletą systemu MusicCast jest jego wszechstronność - możesz zacząć od dowolnego urządzenia MusicCast i z czasem dodawać kolejne komponenty, budując swój domowy system multiroom w swoim tempie i według swoich potrzeb. Każdy produkt MusicCast jest równoważny, więc niezależnie czy zaczniesz od zaawansowanego amplitunera AV czy prostego głośnika, system zawsze i dla każdego produktu działa tak samo - każde urządzenie potrafi wysyłać i odbierać dźwięk. Możesz wybierać spośród amplitunerów kina domowego, komponentów stereo, soundbarów, mini-wież, głośników bezprzewodowych, odtwarzaczy sieciowych i innych. Zobacz pełna listę produktów.

JAK TO DZIAŁA?
W każdym pokoju może grać inna muzyka lub ta sama w całym domu. Możecie też łączyć pokoje w różne grupy - ten sam utwór może rozbrzmiewać w salonie i kuchni, podczas gdy w sypialni odtwarzana będzie zupełnie inna piosenka. Wszystkim wygodnie sterujesz z darmowej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller.

Multiroom

 

CZY MOGĘ PRZESŁAĆ DO INNEGO POKOJU RÓWNIEŻ DŹWIĘK Z ZEWNĘTRZNYCH URZĄDZEŃ NP. TELEWIZORA?
Tak! Dźwięk z wszystkich źródeł, zarówno wbudowanych jak i zewnętrznych możesz przesłać do innych urządzeń w całym domu! Przykład? Dźwięk z TV podłączonego do dowolnego soundbara Yamaha MusicCast możesz wysłać do kuchni bądź sypialni np. do głośnika bezprzewodowego. To samo dotyczy odtwarzaczy CD, gramofonów czy konsoli - cokolwiek podłączysz do urządzenia Yamaha MusicCast, możesz przesłać dalej!

KONFIGURACJA I OBSŁUGA
Masz już produkt MusicCast? Zobacz jak łatwo go skonfigurować i obsługiwać!

Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej