Wyszukiwarka

Zawsze chciałeś mieć zestaw kina domowego, ale nie chcesz prowadzić przewodów głośnikowych przez cały pokój? Właśnie dlatego stworzyliśmy MusicCast Surround – dzięki tej technologii możesz bezprzewodowo połączyć amplituner kina domowego lub soundbar Yamaha z głośnikami bezprzewodowymi MusicCast 20 lub MusicCast 50.

Te ostatnie staną się wówczas tylnymi głośnikami surround i nie trzeba ich łączyć przewodowo z jednostką centralną, a Ty możesz cieszyć się prawdziwym dźwiękiem przestrzennym. Możesz do takiego zestawu dołożyć jeszcze bezprzewodowy subwoofer MusicCast Sub 100 - dzięki temu możesz postawić go gdziekolwiek zechcesz, on też bezprzewodowo połączy się z amplitunerem lub soundbarem.

Największą zaletą takiego rozwiązania jest także to, że głośniki MusicCast 20 lub MusicCast 50 wieczorem mogą służyć Ci za głośniki surround w Twoim kinie domowym, ale w ciągu dnia możesz używać ich na dziesiątki różnych sposobów, np.

  • jako para bezprzewodowych głośników do Twojego laptopa w biurze (możesz przecież sparować je w stereo!)
  • umieścić je przy łóżku w sypialni (wszakże mają wbudowany budzik!)
  • w przypadku MusicCast 50 korzystać z niego jako mini-soundbara np. podłączając do niego drugi telewizor w sypialni (poprzez wejście optyczne)

 

musiccast surround musiccast sub 100

 

Z głośnikami MusicCast 20 i MusicCast 50 możesz ponadto: 

  • odbierać bezprzewodowo dźwięk z innych urządzeń MusicCast np. z amplitunera lub soundbara w salonie (i każdego podłączonego do nich urządzenia np. telewizora czy odtwarzacza CD!)
  • wysłać do głośników za pomocą Bluetooth (wersja 4.2) lub Airplay muzykę ze smartfona czy tabletu
  • słuchać muzyki z serwisów muzycznych takich jak Spotify czy Tidal lub korzystać z radia internetowego
  • odtworzyć na głośnikach pliki muzyczne zapisane w pamięci Twojego komputera czy dysku NAS – za pomocą domowej sieci Wi-Fi
  • bezprzewodowo wysłać muzykę z głośnika na dowolne słuchawki Bluetooth
  • zaprogramować przyciski na panelu górnym głośnika, aby natychmiastowo wywołać zapisane pod nimi ulubione stacje radiowe lub plejlisty

 

musiccast surround musiccast 20

 

Połączenie amplitunera kina domowego lub soundbara z bezprzewodowymi głośnikami tylnymi i subwooferem odbywa się za pomocą bezpłatnej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller (dostępnej na systemy Android i iOS). Rozłączenie systemu 5.1 również odbywa się za pomocą aplikacji – możemy wówczas korzystać niezależnie z głośników MusicCast 20 i 50. Dodatkowo dwa głośniki MusicCast 20 (lub MusicCast 50)  możemy bezprzewodowo sparować w zestaw stereo, co także robimy w aplikacji. Kilka dotknięć ekranu smartfona i gotowe!

 

musiccast surround musiccast 50

 

Same głośniki na co dzień obsługujemy także z poziomu aplikacji lub przycisków dotykowych na samym urządzeniu łącznie ze wspomnianymi, zaprogramowanymi wcześniej, przyciskami preset. 

 

Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej