Wyszukiwarka

System bezprzewodowej muzyki z jakością Yamaha
MusicCast to rozwiązanie umożliwiające połączenie sprzętu audio w funkcjonalny system o nieograniczonych możliwościach.
 

Urządzenia Yamaha MusicCast obsługują wiele popularnych serwisów muzycznych takich jak Spotify, Tidal, Deezer czy Qobuz. Korzystaj ze swojego ulubionego serwisu i ciesz się milionami utworów w jednym miejscu. Dzięki temu, że obsługa powyższych serwisów jest wbudowana w urządzenie, odtworzy ono muzykę bezpośrednio z sieci, a nie z Twojego smartfona. W ten sposób oszczędzasz baterię w telefonie i możesz z niego dowolnie korzystać bez przerywania odtwarzania. Wybierz po prostu utwór na ekranie smartfona i gotowe - resztą zajmie się Yamaha MusicCast. Twój smartfon będzie teraz tylko pilotem: możesz zmieniać utwory, regulować głośność, pauzować odtwarzanie. A w międzyczasie dzwonić, odbierać połączenia, surfować w internecie - cokolwiek zechcesz.


Serwisy muzyczne


SPOTIFY
Każde urządzenie Yamaha MusicCast obsługuje serwis muzyczny Spotify poprzez Spotify Connect. Jak to działa? Połącz swoje urządzenie MusicCast do tej samej domowej sieci Wi-Fi co Twój smartfon/tablet/komputer z aplikacją Spotify. Otwórz aplikację Spotify, włącz odtwarzanie i wybierz opcję Dostępne Urządzenia. Wybierz żądane urządzenie i gotowe!

TIDAL
Otwórz aplikację MusicCast, wybierz urządzenie na którym chcesz odtwarzać muzykę i wybierz ikonę Tidal. Zaloguj się do swojego konta i gotowe! Teraz w aplikacji MusicCast zobaczysz wszystkie swoje playlisty, ulubionych artystów i płyty. Nie musisz przełączać się między aplikacjami!


Serwisy muzyczne


RADIO INTERNETOWE
Każde urządzenie Yamaha MusicCast obsługuje również radio internetowe, w którym znajdziesz tysiące stacji radiowych z całego świata! Podłącz swoje urządzenie MusicCast do sieci i w aplikacji MusicCast Controller wybierz "Net Radio". Możesz wyszukać swoje ulubione stacje radiowe po ich nazwie lub przejrzeć listę wszystkich dostępnych nadawców z całego świata - posegregowanych np. po gatunkach muzycznych lub krajach.

Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej