Wyszukiwarka

System bezprzewodowej muzyki z jakością Yamaha
MusicCast to rozwiązanie umożliwiające połączenie sprzętu audio w funkcjonalny system o nieograniczonych możliwościach.
 

Aplikacja MusicCast Controller to świetne narzędzie, które nie tylko zastępuje pilota - ale również ułatwia korzystanie z ulubionych ustawień urządzeń Yamaha MusicCast. Przykłady?


DO AMPLITUNERA MUSICCAST W SALONIE MAM PODŁĄCZONY TELEWIZOR, GRAMOFON I KONSOLĘ. DO KAŻDEGO Z TYCH ŹRÓDEŁ MAM USTAWIONY INNY PROGRAM DŹWIĘKOWY I POZIOM GŁOŚNOŚCI. CZY MOGĘ TE USTAWIENIA JAKOŚ ZAPISAĆ, ŻEBY POTEM SZYBKO JE WYWOŁAĆ?
Tak. W aplikacji MusicCast ustaw żądane źródło, program dźwiękowy i poziom głośności. Przytrzymaj dłużej kafelek pokoju a pojawi się opcja "Zapisz w presetach pokoju". Nadaj nazwę presetowi i zapisz. Zapisane ustawienia będą widoczne na głównym ekranie aplikacji w prawym dolnym rogu. Naciśnięcie danego presetu spowoduje automatyczne przywołanie zapisanych ustawień. Możesz także zapisać te presety w postaci widgetu na ekranie telefonu, wówczas nie będziesz musiał nawet uruchamiać aplikacji MusicCast - po naciśnięciu widgeta, amplituner sam włączy się, wybierze zapisane źródło, program dźwiękowy i poziom głośności.


MAM KILKA ULUBIONYCH PŁYT ZGRANYCH NA SERWER NAS I ULUBIONE STACJE RADIOWE. CZY MOGĘ JAKOŚ ZAPISAĆ JE W PAMIĘCI APLIKACJI, ABY MÓC SZYBKO JE WŁĄCZAĆ?
Tak, właśnie dlatego stworzono w aplikacji MusicCast zakładki "Ulubione", a także "Najnowsze" i "Playlisty". Możesz przypisać je dla każdego urządzenia oddzielnie, choćby po to, aby każdy z domowników mógł cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Niezależnie od tego czy będą to płyty z serwera udostępnione w domowej sieci, wybrane stacje radiowe (internetowe lub analogowe) czy muzyka z komputera po prostu dodaj dany utwór do "Ulubionych": słuchając go naciśnij w aplikacji wielokropek a na dole ekranu pojawi się napis "Dodaj do ulubionych". Teraz wchodząc w aplikacji w dany pokój na samej górze ekranu, po wybraniu kafelka "Ulubione" zobaczysz wszystkie dodane przez siebie piosenki/stacje radiowe. Utwory możesz też dodawać do kolejki odtwarzania tworząc Playlisty, a wszystkie ostatnio wybrane utwory lub stacje radiowe znajdziesz pod kafelkiem "Najnowsze".


NAJCZĘŚCIEJ SŁUCHAM MUZYKI W APLIKACJI YOUTUBE NA TABLECIE, WYSYŁAJĄC DŹWIĘK PRZEZ BLUETOOTH DO URZĄDZENIA YAMAHA. POTEM STERUJĘ URZĄDZENIEM PRZEZ APLIKACJĘ MUSICCAST. CIĄGŁE PRZEŁĄCZANIE SIĘ MIĘDZY APLIKACJAMI JEST JEDNAK UCIĄŻLIWE. JEST NA TO JAKIŚ SPOSÓB?
Oczywiście. W ustawieniach pokoju jest pozycja "Dodaj skróty do aplikacji". Wybierz np. Bluetooth i dodaj aplikację, z której najczęściej korzystasz przy przesyłaniu muzyki Bluetoothem - w Twoim przypadku będzie to YouTube. Teraz w aplikacji MusicCast wybierając Bluetooth jako źródło, zobaczysz link do aplikacji YouTube. Możesz do niej łatwo przejść a klikając wstecz znajdziesz się z powrotem w aplikacji MusicCast. Bez konieczności ciągłego wracania do ekranu głównego. To zdecydowanie prostsze!


MAM AMPLITUNER KINA DOMOWEGO I APLIKACJA AV CONTROLLER DO STEROWANIA AMPLITUNERAMI ŚWIETNIE SPRAWDZA SIĘ PRZY OBSŁUDZE ZAAWANSOWANYCH USTAWIEŃ - CZY MOGĘ JĄ JAKOŚ POWIĄZAĆ Z APLIKACJĄ MUSICCAST?
Naturalnie. W aplikacji MusicCast przytrzymaj dłużej kafelek pokoju, pod którym kryje się Twój amplituner. Wejdź w ustawienia i na samym dole zobaczysz skrót do aplikacji AV Controller. Możesz teraz łatwo przechodzić z aplikacji do aplikacji bez ciągłego powracania do ekranu głównego.Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej