Wyszukiwarka

System bezprzewodowej muzyki z jakością Yamaha
MusicCast to rozwiązanie umożliwiające połączenie sprzętu audio w funkcjonalny system o nieograniczonych możliwościach.
 

Każde urządzenie Yamaha MusicCast wyposażono w dwukierunkowy Bluetooth. Oznacza to, że cokolwiek odtwarzasz na urządzeniu Yamahy, możesz także wysłać na dowolny produkt Bluetooth - np. bezprzewodowe słuchawki lub głośnik. Twoje słuchawki i głośniki Bluetooth zyskują teraz nowe możliwości - możesz słuchać na nich np. dźwięku z telewizora czy muzyki z płyt winylowych - wszystko to, co odtwarzasz na swoim urządzeniu Yamaha MusicCast możesz przesłać dalej! Jak to zrobić? Otwórz aplikację MusicCast Controller i rozpocznij odtwarzanie z dowolnego źródła. Przejdź do ekranu, który pokazuje co w tej chwili jest odtwarzane i naciśnij ikonę ustawień dźwięku.


Wyjście Bluetooth


JAK TO DZIAŁA?
Uuchom transmisję Bluetooth (ostatnia pozycja na dole rozwijanej listy), a następnie sparuj urządzenie MusicCast z dowolnym urządzeniem Bluetooth. Możliwe, że w słuchawkach/głośniku, który ma odbierać muzykę konieczne będzie uruchomienie trybu parowania Bluetooth. Zobacz na filmie jak wygląda włączenie Wyjścia Bluetooth. W ten sposób zintegrujesz z systemem MusicCast każdy produkt Bluetooth dowolnego producenta. Żaden system multiroom nie jest tak otwarty jak MusicCast!


Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku niektóre funkcje strony mogą nie działać prawidłowo.

Dowiedz się więcej